درباره ما

فروشگاه اینترنتی شیک بند توسط علی اسدی متولد گیلان ، دانشجوی رشته نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان ایجاد شده است.

یکی از عواملی که باعث شد ما فروشگاه اینترنتی ایجاد کنیم این بود که فضای مناسبی برای فروش محصولات درس ساز در اینترنت عملا وجود ندارد و اگر به کسی بگویید که چنین سایتی را به شما معرفی کنم قطعا از لحاظ کیفیت سایتی دقیقا مشابه سایت من پیدا نخواهد کرد!

هدف من به فروش رساندن محصولات دست ساز است محصولاتی مانند عروسک و عملا هر محصولی که قابلیت دست ساز بودن را داشته باشد می تواند جز محصولات ما باشد که تقریبا تمامی آن ها در حوزه تولیدات محصولات دست ساز قرار می گیرند.

تمامی محصولات دست ساز که کارخانه ای نباشند(حتی اگر نمونه کارخانه ای نیز داشته باشند)نیز جز محصولاتی که میفروشیم خواهد بود . به عنوان مثال لباس هایی وجود دارند که دست دوزند یا حداقل ۵۰ درصد از ساخت آن به وسیله دست (بدون کارخانه)تولید و آماده می شوند.

تمامی وظایف مدیریت این سایت توسط سازنده و صاحبش(علی اسدی)مدیریت می شود و در حال حاضر هیچ همکاری جهت مدیریت سایت و … وجود ندارد.

من تمام تلاش خود را می کنم که آشنایی شما با این سایت باعث افتخار شما شود تمام تلاش خود را انجام خواهم داد که در هر زمینه با هیچ مشکلی در مواجه نشوید.

هم اکنون سایت کاملا آماده فعالیت هست و امکان سفارش آنلاین وجود دارد و ما به طور رسمی پس از دریافت ای نماد فروش خود را آغاز خواهیم کرد و امیدواریم در این را بتوانیم کمک کوچکی برای شما عزیزان انجام داده باشم.

‌در صورت تمایل برای همکاری و بررسی شرایط خوشحال خواهیم شد از طریق ایمیل های زیر با ما در ارتباط باشید:

shikbandir@gmail.com

info@shikband.ir

تولید کنندگان ما عزیزانی هستند که محصولاتشان را با سختی تولید می کنند و هدف ما به فروش رساندن جهت دلگرمی و کسب درآمد برای سایت و این عزیزان است.

آدرس دقیق :

استان گیلان،شهرستان لاهیجان،محله شیخ زاهد،شیخ زاهد۷،بن بست بهاران۴ ، مجتمع دنیای۲

شماره های تماس:

۰۱۳۴۲۴۲۹۰۱۱

۰۹۳۹۲۳۱۶۶۹۹۹

پس از دریافت نماد اعتماد الکترونیک برای سایت، فروش رسماآغاز خواهد شد.

به امید موفقیت برای همه عزیزان